nocny_biustonosz_white_.jpg

Mariella Frostrop, brytyjska prezenterka radiowa i telewizyjna obwieściła, że śpi w biustonoszu. Wiadomość ta wywołała dyskusję na temat wszystkiego, co dotyczy biustu, łącznie z tym czy w staniku należy spać.

Wiadomość, którą obwieściła Mariella Frostrop zwróciła uwagę na produkt Rachel de Boer, która przez 7 lat spała w staniku własnego projektu. Jej produkt miał zapobiec powstawaniu zmarszczek oraz utrzymać dekolt w odpowiedniej kondycji. Biustonosz Rachel de Boer, w którym spała każdej nocy oddzielał piersi wszytymi i wypchanymi skarpetkami.

Rachel de Boer skrywała swój sekret a kiedy skończyła 40 lat powierzyła swą tajemnicę przyjaciółkom, które, jak się okazało, były bardzo zainteresowane jej pomysłem. Wykonała zatem pięć kolejnych biustonoszy, które niestety nie prezentowały się elegancko. Kiedy pierwsze klientki Rachel uznały produkt, pomimo jego, co tu kryć, brzydkiego wyglądu, za godny noszenia, przyszedł czas na stworzenie specjalnej linii biustonoszy La Decollette. Jak można było się spodziewać, produkty wchodzące w skład tej linii stały się w Europie wielkim hitem. Nocny biustonosz zyskał na wyglądzie i przypomina obecnie biustonosz sportowy z wycięciami na piersiach, które oddzielone i podtrzymane są miękkim materiałem, co zapobiega ich opadaniu.

Rozwiązanie takie uznane zostało za wygodne. Nocny biustonosz zakłada się pod piżamę. Wykorzystanie miękkiego materiału przekłada się na komfort w czasie snu, biustonosz po pierwszej nocy nie jest już wyczuwany. Warte podkreślenia jest również to, iż materiał, z którego uszyte są nocne biustonosze jest hypoalergiczny.

nocny_biustonosz_black.jpg

Troszcząc się o dobrą kondycję piersi należy pamiętać o ich pielęgnacji, na która składa się między innymi właściwy dobór biustonosza. Stanik powinien podtrzymywać piersi, być dobrze dopasowany, o czym świadczyć może umieszczenie sutek w środkowej części miseczki. Stanik nie może piersi spłaszczać ani być zbyt ciasny na jego obwodzie. Piersi powinny odpoczywać, dlatego po przyjściu do domu lub w weekend możemy pozwolić im na kilka godzin swobodnego i luźnego spoczywania.

Piersi należy pielęgnować i obserwować, najlepiej w tym samym dniu każdego cyklu, zaleca się wykonanie badań trzeciego-czwartego dnia po miesiączce.

Nocny biustonosz, w którym śpi coraz więcej kobiet, przyczynia się do poprawienia kondycji piersi. Co sądzicie o pomyśle spania w takim produkcie?

źródło: uroda-wdziek.pl