vichy-neogenic.jpgSporą część naszego nowo powstałego portalu zajęły kwestie włosów. Od depilacji po coś zgoła odmiennego, czyli dbanie o to, aby włosy były liczne i dobrze widoczne. A co jeżeli nie ma już o co dbać? Czy produkty na porost włosów to bajka i tylko w bajkach właśnie mogą one działać? Czy nie pozostaje nic innego niż profesjonalna peruka bądź też przeszczep włosów? Na szczęście tak.

Vichy Neogenic to preparat, który w żadnym wypadku nie obiecuje powalających i natychmiastowych efektów działania. Prócz samego preparatu, dostępne są także szampony z tej serii. Ale po kolei. Problem łysienia, wbrew pozorom, nie jest czymś, co tyczy się wyłącznie mężczyzn. Mało tego, problem ten nie dość, że dość często tyczy się również kobiet, je jeszcze jest on dla Pań bardziej uciążliwy niż dla mężczyzn. Przyjęło się, że łysy facet, bądź taki z niezbyt bujnym owłosieniem, to nic nadzwyczajnego, ot – zdarza się. Natomiast jeśli widzimy kobietę z rzadkimi włosami, momentalnie większość z nas ma w głowie pytania, czy aby na pewno jest dożywiona, zdrowa, czy nie ma jakiś problemów, oraz, rzecz jasna – czujemy że nie wygląda to szczególnie atrakcyjnie.

Co w takim wypadku może zrobić biedna kobieta? Jeżeli problem wypadających włosów jest powiązany z ciążą, to jest to jeden z przypadków, w których Vichy Neogenic zdecydowanie pomoże. Testy na ochotnikach pokazały, że zwykle, kuracja trawająca 90 dni, jest w stanie przywrócić do życia około 1700 włosów! I jest to widoczne. Wystarczy sprawdzić praktycznie dowolny test konsumencki tego preparatu. Może się wydawać, iż nie jest to jakiś porażający wynik. Do momentu w którym uświadomimy sobie że koszt przeszczepienia jednego włosa to zaczyna się w najlepszym wypadku od 5 złotych i można ich przeszczepić około 1000 właśnie… Cenę Vichy Neogenic proszę sobie znaleźć samemu i porównać z ceną za najtańszą możliwą transplantację. Dla tych, którym nie chce się buszować po internecie powiem wprost – Vichy Neogenic jest dużo tańsze…

O ile tańsze? Sugerujemy sprawdzić tutaj:


Vichy Neogenic - przeciw łysieniu